English German Polish Ukrainian
 • slider01-1.png
 • slider2-1.png
 • slider3-1.png

Aplikacja

aplikacjaJako pierwsza korporacja w Lesznie wprowadzamy system do zamawiania taksówek, łączący pasażera z taksówką bez pośrednictwa centrali . Aplikacja Elka Taxi to unikalny i wciągający sposób na zamawianie taksówek, którą możesz zaplacic za przjazd.

Dla Ciebie

Nasza firma zapewnia najszybszy dojazd po klienta, średni czas dojazdu na terenie miasta to 5-6 min. Przy kursach za miasto istnieje możliwość negocjacji cen. Naszym atutem jest wysoki poziom usług, szybki dojazd po klienta i profesjonalna obsługa.

Dla firm

firmaDbając o rozwój oferowanych przez nas usług występujemy z ofertą skierowaną do firm. Jeśli korzystacie Państwo w firmie z taksówek doskonale zdajecie sobie sprawę jak wygląda sytuacja z księgowaniem rachunków oraz ciągłym wypłacaniem zaliczek na kursy dla pracowników.  

Aplikacja do zamawiania Elka TAXI - pierwszy kurs 50% taniej.

Jak działa aplikacja ELKA Taxi ?

Jako pierwsza korporacja w Lesznie wprowadzamy system do zamawiania taksówek, łączący pasażera z taksówką bez pośrednictwa centrali. Aplikacja Elka Taxi to unikalny i wciągający sposób na zamawianie taksówek.

Jak zainstalować aplikację ?

Aby zainstalować aplikację ELKA TAXI Leszno, niezbędny jest dostęp do internetu oraz zainstalowanie aplikacji na swoim smartphonie. Aplikację znajdziecie w Google Play, Windows Store ,  iTunes. Po zainstalowaniu należy podczas pierwszego uruchomienia wpisać kod rejestracyjny przesłany przez nasz system za pomocą SMS- a, możesz tez wpisać swoje dane takie jak adres, adres mailowy na który będą przesyłane kupony rabatowe oraz inne promocje. Aplikacja dostępna w 6 językach, polskim, niemieckim, angielskim, rosyjskim, włoskim, francuskim, ukraińskim.

Razem z aplikacją otrzymasz: 

 • możliwość samodzielnego zamówienia taksówek,

 • lokalizację taksówki w każdym momencie kursu,

 • wycenę kursu zanim zamówisz.

 • funkcję oceny usługi po ukończonym kursie  – możesz wystawić mu notę w trzygwiazdkowej skali, a także dodatkowy komentarz – opinie klientów traktujemy bardzo poważnie.

 • przejazdy bezgotówkowe (usługa przeznaczona dla firm),

 • aktualizowany na bieżąco na mapie podgląd dostępności taksówek w twojej okolicy,

 • możliwość korzystania z promocji dostępnych tylko dla zamawiających przez aplikację.

 • UWAGA ! pojawiło się pole HISTORIA KURSÓW. Tu można sprawdzić kiedy i którędy jechała taksowka oraz ponownie zamówić taksówkę pod ten adres (ULUBIONE) bez potrzeby ponownego wpisywania adresu.

Aplikacja ELKA TAXI jest dla każdego, kto podróżuje taksówkami. Dzięki tej aplikacji już nigdy nie będziesz czekał na taksówkę dłużej niż kilka minut. Dzięki wbudowanym mapom oraz geolokalizacji znajdziesz i zamówisz najbliższą taksówkę w Twojej okolicy nawet jak nie znasz swojej pozycji. Zamawianie taksówek jeszcze nigdy nie było tak proste i szybkie !

Jak zamówić taksówkę ?

Do prwidłowego działania aplikacji musisz być właczone pozycjonowanie GPS.

Taksówkę można zamówić na dwa sposoby :

Mając włączoną funkcję pozycjonowania GPS, system sam zlokalizuje Twoje położenie, ale w każdej chwili, możesz zmienić adres zamówienia przytrzymując ikonę z ludzikiem i przesuwając na mapie. Sprawdź dokładnie czy ikona jest w prawidłowym miejscu powiększając mapkę.

Poniżej znajduje się okno, w które można podać adres zakończenia kursu przytrzymująć punk na mapce lub wpisując adres. Ta funkcja obecnie została rozbudowana o wycenę kursu. .

Po wysłaniu taksówki na ekranie swojego telefonu będziesz widział pozycje taksówki, która po Ciebie jedzie oraz aktualny czas dojazdu, możesz też udostępnić znajomym gdzie jest taksówka.

Czy mam możliwość zamówienia taksówki na późniejsza godzinę ?

TAK. Po wybraniu adresu dojazdu i naciśnięciu przyciski ZAMÓW przejdziesz do opcji kursu takich jak :

inna data :

Możesz zmienić datę oraz godzinę o której taksówka ma przyjechać pod wskazany adres oraz wyliczony czas podjechania taksówki za 15 min, 20 min, 30 min, 45 min, 60 min.

liczba pasażerów :

Możesz zmienić liczbę pasażerów od 1 – 4 ( pamiętaj, że taksówkarz nie weźmie więcej pasażerów niż pozwalają przepisy a za dojazd będziesz musiał zapłacić lub wezwać drugą taksówkę.

Sposób zapłaty :

Możesz wybrać sposób zapłaty gotówką lub kartą, kuponem na przejazd (voucher) lub  aplikacjią jesli masz podpięta kartę bankomatową.

Wejdź w pole sposób zapłaty gotówka -> zaznacz kupon -> następnie wybierz -> jeśli będzie przydzielony kupon pojawi się w twojej aplikacji. Kupon może być kwotowy lub procentowy, jednorazowy lub wielorazowy. Sprawdź datę ważności kuponu.

Wszystkie nasze taksowki mają terminal płatniczy.

Teraz możesz zapłacic równierz aplikacją dopinając swoja kartę bankową pod aplikacje.

Dodatkowy bagaż:

Jeśli masz większy bagaż zaznacz tą opcje ( do usługi może być pobrana dodatkowa opłata ) , taksówka osobowa nie służy do przewozu bagażu niestandardowego , do tego celu zamów taksówkę bagażową w ELKA TAXI dzwoniąc na centrale tel 605 292 292 lub do kierowcy 500 570 540.

  

Przewóz zwierząt

Jeśli chcesz jechać z psem lub kotem zaznacz ta opcje (do usługi może być pobrana dodatkowa opłata )

Język kierowcy

Możesz wybrać z listy obcy język jakim ma posługiwać się kierowca.

Wiadomość do kierowcy

Możesz wpisać krótką wiadomość do kierowcy np. opis dojazdu, lub zakupy jakie ma przywieźć pod wskazany adres (do zakupów będzie pobrana dodatkowa opłata ).

Zamówiłeś taksówkę, co dalej ?

Po zamówieniu taksówki na mapce widzisz tylko taksówkę która jedzie po Ciebie, oraz czas za jaki taksówka będzie pod adresem. W każdej chwili możesz wysłać wiadmość do kierowcy lub anulować zlecenie.

W naszych taksówkach zapłacisz gotówką lub kartą także zbliżeniowo lub aplikacją. Po zakończonym kursie będziesz poproszony o ocenę usługi.

Uwagi możesz zgłaszać na naszej centrali lub na adres e-mail: biuro@leszno-taxi.pl

Zamów w innych miastach :

Za pomocą naszej aplikacji możesz zamówić taksówkę w 34 innych miastach.

WYKAZ KORPORACJI :

 1. Radio Taxi Świnoujście
 2. Tele Taxi Koszalin
 3. Inter Taxi Częstochowa
 4. Radmor Taxi Kołobrzeg
 5. Halo Taxi Kalisz
 6. Dajan Taxi Gdańsk
 7. Echo Taxi Katowice
 8. Express Taxi Chorzów
 9. Taxi Plus Władysławowo
 10. Super Ekspres Taxi Radom
 11. Super Taxi Sosnowiec
 12. Sopot Taxi
 13. Radmor Taxi Kołobrzeg
 14. Hallo Taxi Świnoujście
 15. e-Taxi Lublin
 16. Taxi Plus Wejherowo
 17. Taxi Podlasie
 18. MPT Taxi Biała Podlaska
 19. Taxi Seven Sosnowiec
 20. Medyk Taxi Gdynia
 21. Green Cab Taxi Łódź
 22. Tele Taxi Częstochowa
 23. Taxi 919 Opole
 24. Expres Taxi Szczytno
 25. Neptun Taxi Gdańsk
 26. Neptun Taxi Gdańsk
 27. Taxi Jedynka Bielsko-Biała
 28. Hallo Express Taxi Gdynia
 29. Puls Taxi Toruń
 30. Komfort Taxi Białystok
 31. Halo Taxi Koszalin
 32. Blue Taxi Gdynia
 33. Elf Taxi Olsztyn
 34. Joker Taxi Gorzów